Zwracamy się z prośbą o pobranie  i wypełnienie deklaracji wyboru Położnej Środowiskowej.

O nas

lek Rojek   
Jako lekarze znamy najlepiej potrzeby pacjentek, z których problemami spotykamy się każdego dnia. Dlatego właśnie to my mogliśmy stworzyć NZOZ, który najlepiej będzie odpowiadał oczekiwaniom kobiet.

Gemelli to 6 poradni na terenie Nowej Huty. Motto naszej firmy  "Miejsce stworzone dla Kobiet" kieruje wszystkimi naszymi działaniami.

Dążymy do tego, aby w centrum zainteresowania naszego personelu, była każda pacjentka wymagająca opieki, leczenia, porady czy choćby nawet rozmowy z naszym lekarzem lub położną. Naszym głównym celem jest miła i fachowa obsługa, a co za tym idzie, zadowolenie pacjentek, jak i dobra ocena naszej działalności w środowisku.

 

Posiadamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Jesteśmy certyfikowaną placówką medyczną z przyznanym Certyfikatem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

Profesjonalna kadra medyczna

Wszyscy zatrudnieni u nas lekarze są specjalistami w swej dziedzinie, posiadają wieloletnią praktykę i doświadczenie. Nasi lekarze posiadają również dodatkowe uprawnienia nabyte na wielomiesięcznych szkoleniach i kursach z zakresu: cytodiagnostyki, kolposkopii, ultrasonografii, laseroterapii. Ciągłe doskonalenie się personelu medycznego przy obecnym postępie w zakresie nauk medycznych jest koniecznością.

Dzięki ciągłemu kształceniu się personelu sukcesywnie podnosimy jakość świadczonych przez nas usług a co najważniejsze skuteczność w zakresie diagnostyki i leczenia.

Położne zatrudnione u nas posiadają wieloletnie doświadczenie nabyte poprzez lata pracy w szpitalach, poradniach ginekologiczno - położniczych, pracę w środowisku jak i częste szkolenia podnoszące kwalifikacje, organizowane przez Izby Pielęgniarskie oraz Ośrodek Doskonalenia Kadr Medycznych.

Historia GEMELLI

W marcu 1999 roku stworzyliśmy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ginekologii i Położnictwa, którego jesteśmy współwłaścicielami i pracownikami.

W styczniu 2000 roku podpisaliśmy kontrakt z Małopolską Regionalną Kasą Chorych (obecnie NFZ) na świadczenie usług zdrowotnych w zakresie ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, jak i w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej na usługi z zakresu położnictwa środowiskowego.

W 2002 roku uzyskaliśmy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Kolejne certyfikacje systemu potwierdzają jakość naszych usług medycznych do dnia dzisiejszego.